gmusicbrowser - en to lt translation catalogue (1203 entries)

en:  Context pane layout
lt:  Konteksto polangio išdėstymas

en:  Fields
lt: Laukai

en:  Review
lt: Apžvalga

en:  of {length}
lt:  iš {length}

en: %S by %a
lt: %a atliekama daina %S

en: %d Album | %d Albums
lt[0]: %d albumas
lt[1]: %d albumai
lt[2]: %d albumų
lt[3]: %d albumų

en: %d Artist | %d Artists
lt[0]: %d atlikėjas
lt[1]: %d atlikėjai
lt[2]: %d atlikėjų
lt[3]: %d atlikėjų

en: %d album | %d albums
lt[0]: %d albumas
lt[1]: %d albumai
lt[2]: %d albumų
lt[3]: %d albumų

en: %d artist | %d artists
lt[0]: %d atlikėjas
lt[1]: %d atlikėjai
lt[2]: %d atlikėjų
lt[3]: %d atlikėjų

en: %d file | %d files
lt[0]: %d failas
lt[1]: %d failai
lt[2]: %d failų
lt[3]: %d failų

en: %d file in {folder} | %d files in {folder}
lt[0]: %d failas aplanke {folder}
lt[1]: %d failai aplanke {folder}
lt[2]: %d failų aplanke {folder}
lt[3]: %d failų aplanke {folder}

en: %d folder | %d folders
lt[0]: %d aplankas
lt[1]: %d aplankai
lt[2]: %d aplankų
lt[3]: %d aplankų

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundė
lt[1]: %d sekundės
lt[2]: %d sekundžių
lt[3]: %d sekundžių

en: %d song | %d songs
lt[0]: %d daina
lt[1]: %d dainos
lt[2]: %d dainų
lt[3]: %d dainų

en: %d song added | %d songs added
lt[0]: pridėta %d daina
lt[1]: pridėtos %d dainos
lt[2]: pridėta %d dainų
lt[3]: pridėta %d dainų

en: %d song in queue | %d songs in queue
lt[0]: %d daina laukia eilėje
lt[1]: %d dainos laukia eilėje
lt[2]: %d dainų laukia eilėje
lt[3]: %d dainų laukia eilėje

en: %d song in the library | %d songs in the library
lt[0]: Bibliotekoje yra %d daina
lt[1]: Bibliotekoje yra %d dainos
lt[2]: Bibliotekoje yra %d dainų
lt[3]: Bibliotekoje yra %d dainų

en: %d song selected | %d songs selected
lt[0]: Pasirinkta %d daina
lt[1]: Pasirinktos %d dainos
lt[2]: Pasirinkta %d dainų
lt[3]: Pasirinkta %d dainų

en: '{file}' exists. Overwrite ?
lt: '{file}' jau yra. Pakeisti ?

en: (The middle-click action doesn't work correctly in some desktops)
lt: (Vidurinio mygtuko nuspaudimas kai kuriuose darbalaukiuose veikia ne visai teisingai)

en: (case insensitive)
lt: (neskiriant raidžių dydžio)

en: (see http://www.last.fm)
lt: (žiūrėkite http://www.last.fm)

en: 0 chance
lt: 0 tikimybių

en: 0 means 'show all'
lt: 0 reiškia "rodyti visus"

en: 1 chance in {probability}
lt: 1 tikimybė iš {probability}

en: 3 Filter panes
lt: 3 Filtro polangiai

en: 32x32 PNG file icon
lt: 32x32 PNG failo piktograma

en: 50 Last Added
lt: 50 paskiausiai pridėtų

en: 50 Last Played
lt: 50 paskiausiai grotų

en: 50 Most Played
lt: 50 daugiausiai grotų

en: <Unknown>
lt: <Nežinoma>

en: <i>by</i> %a\n<i>from</i> %l
lt: <i>atlieka</i> %a\n<i>albume</i> %l

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Abort ReplayGain analysis
lt: Nutraukti ReplayGain analizę

en: About
lt: Apie

en: About to delete {files}
    Are you sure ?
lt: Ruošiamasi ištrinti {files}
    Jūs įsitikinę ?

en: About to turn off the computer in :
lt: Ruošiamasi išjungti kompiuterį po :

en: Action
lt: Veiksmas

en: Actions are not supported by current notification daemon
lt: Veiksmai nėra palaikomi esamos pranešimų tarnybos

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Files ...
lt: Pridėti failus ...

en: Add Music
lt: Pridėti muziką

en: Add a button to rip a CD
lt: Pridėti perrašymo į CD mygtuką

en: Add a filter
lt: Pridėti filtrą

en: Add a fullscreen button
lt: Pridėti viso ekrano mygtuką

en: Add a fullscreen button to layouts that can accept extra buttons
lt: Pridėti viso ekrano mygtuką prie išdėstymų, kurie palaiko papildomus mygtukus

en: Add a group
lt: Pridėti grupę

en: Add a label to the current song
lt: Pridėti esamai dainai etiketę

en: Add a list of files/folders to the playlist
lt: Pridėti į grojaraštį failų/aplankų sąrašą

en: Add files or folders
lt: Pridėti failus ar aplankus

en: Add files/folders to library
lt: Pridėti failus/aplankus į biblioteką

en: Add folder
lt: Pridėti aplanką

en: Add folder ...
lt: Pridėti aplanką ...

en: Add multiple condition
lt: Pridėti kelias sąlygas

en: Add new label
lt: Pridėti naują etiketę

en: Add picture
lt: Pridėti paveikslą

en: Add rule :
lt: Pridėti taisyklę :

en: Add shorcut key
lt: Pridėti spartųjį klavišą

en: Add tab
lt: Pridėti kortelę

en: Add to existing values
lt: Pridėti prie esamų reikšmių

en: Add to list
lt: Pridėti prie sąrašo

en: Add to queue
lt: Pridėti į eilę

en: Added
lt: Pridėta

en: Added Today
lt: Šiandien pridėtos

en: Adds a menu entry to artist/album context menu, allowing to search the picture/cover in google and save it.
lt: Prideda į atlikėjo/albumo kontekstinį meniu įrašą, leidžiantį per google sistemą ieškoti paveikslus/viršelius ir juos išsaugoti.

en: Adds labels to the current song
lt: Prideda esamai dainai etiketes

en: Adds menu entries to song contextual menu
lt: Prideda meniu įrašus į dainos kontekstinį meniu

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Advanced Search ...
lt: Išplėstinė paieška ...

en: Advanced Tag Editing
lt: Išplėstinis žymių redagavimas

en: Album
lt: Albumas

en: Album and artist
lt: Albumas ir atlikėjas

en: Album and artist on the left side
lt: Albumas ir atlikėjas kairėje pusėje

en: Album artist
lt: Albumo atlikėjas

en: Album artist or artist
lt: Albumo atlikėjas ar atlikėjas

en: Album cover
lt: Albumo viršelis

en: Album gain
lt: Albumo stiprinimas

en: Album mode
lt: Albumo veiksena

en: Album peak
lt: Albumo maksimumas

en: Album picture
lt: Albumo paveikslas

en: Album picture & info
lt: Albumo paveikslas ir informacija

en: Album pictures
lt: Albumo paveikslai

en: Album: %l
lt: Albumas: %l

en: Album: %l (%Y)
lt: Albumas: %l (%Y)

en: Albuminfo
lt: Albumo informacija

en: Albuminfo plugin
lt: Albumo informacijos papildinys

en: Albums
lt: Albumai

en: All
lt: Visi

en: All Songs
lt: Visos dainos

en: All albums
lt: Visi albumai

en: All artists
lt: Visi atlikėjai

en: All files
lt: Visi failai

en: All genres
lt: Visi žanrai

en: All labels
lt: Visos etiketės

en: All songs
lt: Visos dainos

en: All styles
lt: Visi stiliai

en: Allmusic uses both Genres and Styles to describe albums. If you use only Genres, you may want to include Styles in allmusic's list of Genres.
lt: Allmusic albumų aprašymui naudoja ir Žanrus, ir Stilius. Jeigu jūs naudojate tik Žanrus, galbūt, norėsite įtraukti Stilius į allmusic Žanrų sąrašą.

en: Allow for scheduling fade-out and stop
lt: Leidžia laipsniško nutildymo ir stabdymo planavimą

en: Allows controlling gmusicbrowser via DBus using the MPRIS v1.0 standard
lt: Įgalina gmusicbrowser valdymą per DBus, naudojant MPRIS v1.0 standartą

en: Allows controlling gmusicbrowser via DBus using the MPRIS v2.0 standard
lt: Įgalina gmusicbrowser valdymą per DBus, naudojant MPRIS v2.0 standartą

en: Amount of volume changed by the mouse wheel
lt: Garsio kiekis keičiamas pasukus pelės ratuką

en: App Indicator plugin
lt: Programos Indikatoriaus papildinys

en: App indicator
lt: Programos indikatorius

en: Append to playlist
lt: Pridėti į grojaraštį

en: Application
lt: Programa

en: Are you sure you want to delete the '{label}' label ?
lt: Ar tikrai norite ištrinti etiketę '{label}'?

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Artist & album
lt: Atlikėjas ir albumas

en: Artist (Year - Album)
lt: Atlikėjas (Metai - Albumas)

en: Artist Biography
lt: Atlikėjo biografija

en: Artist URL
lt: Atlikėjo URL

en: Artist picture
lt: Atlikėjo paveikslas

en: Artist picture size : %d
lt: Atlikėjo paveikslo dydis : %d

en: Artist,Album,Disc,Track
lt: Atlikėjas,Albumas,Diskas,Takelis

en: Artist,Date,Album,Disc,Track
lt: Atlikėjas,Data,Albumas,Diskas,Takelis

en: Artist: %a
lt: Atlikėjas: %a

en: Artistinfo
lt: Atlikėjo informacija

en: Artistinfo plugin
lt: Atlikėjo informacijos papildinys

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: Ask confirmation only if file already exists
lt: Klausti patvirtinimo tik tuo atveju, jei failas jau yra

en: Audio
lt: Garso įrašai

en: Audio properties
lt: Garso įrašo savybės

en: Author
lt: Autorius

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Auto fill only blank fields
lt: Automatiškai užpildyti tik tuščius laukus

en: Auto fill up to
lt: Automatiškai užpildyti iki

en: Auto filter
lt: Automatiškai filtruoti

en: Auto-fill queue
lt: Automatiškai užpildyti eilę

en: Auto-fill queue with similar artists (from last.fm)
lt: Automatiškai užpildyti eilę panašiais atlikėjais (iš last.fm)

en: Auto-save positive finds
lt: Automatiškai išsaugoti teigiamus radinius

en: Auto-scroll
lt: Automatiškai slinkti

en: Automatically remove current song if not found
lt: Automatiškai šalinti esamą dainą, jei jos nerandama

en: Autosave
lt: Automatinis išsaugojimas

en: Autosave plugin
lt: Automatinio išsaugojimo papildinys

en: Available
lt: Prieinama

en: Bad session
lt: Blogas seansas

en: Base Folder :
lt: Bazinis aplankas:

en: Basic fields
lt: Pagrindiniai laukai

en: Below
lt: Žemiau

en: Biography
lt: Biografija

en: Bitrate
lt: Pralaidumas

en: Body :
lt: Pagrindinė dalis :

en: Body text is not supported by current notification daemon
lt: Esama pranešimų tarnyba nepalaiko pagrindinės dalies teksto

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Browser views
lt: Naršyklės rodiniai

en: Browser window layout :
lt: Naršyklės lango išdėstymas :

en: Browser with SongTree
lt: Naršyklė su dainų medžiu

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Buttons, Song & Cover
lt: Mygtukai, daina ir viršelis

en: Can be searched with :
lt: Gali būti ieškoma, naudojant :

en: Can be used as a variable with :
lt: Gali būti naudojama kaip kintamasis, naudojant :

en: Can't create folder: {path}
lt: Nepavyksta sukurti aplanko: {path}

en: Can't play this file.
lt: Negaliu groti šio failo.

en: Can't read file or invalid file
lt: Nepavyksta perskaityti failo arba jis yra pažeistas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Case sensitive
lt: Skiriant raidžių registrą

en: Categories pane
lt: Kategorijų polangis

en: Centered
lt: Centre

en: Centered on
lt: Vieta, kurioje centruoti

en: Change Display
lt: Keisti ekraną

en: Change default text color
lt: Keisti numatytąją teksto spalvą

en: Change default text font and size
lt: Keisti numatytąjį teksto šriftą ir dydį

en: Change the context visibility
lt: Keisti konteksto matomumą

en: Channels
lt: Kanalai

en: Check Collection
lt: Patikrinti kolekciją

en: Check for updated/deleted songs on startup
lt: Paleidus programą, tikrinti ar yra atnaujintų/ištrintų dainų

en: Check for updated/removed songs
lt: Tikrinti atnaujintas/pašalintas dainas

en: Check real length of mp3
lt: Tikrinti tikrąją mp3 failų trukmę

en: Check your audio settings
lt: Patikrinkite savo garso nustatymus

en: Checking length/bitrate
lt: Tikrinama trukmė/pralaidumas

en: Checking songs
lt: Tikrinamos dainos

en: Choose Picture
lt: Pasirinkite paveikslą

en: Choose directory to copy files to
lt: Pasirinkite katalogą į kurį kopijuoti failus

en: Choose directory to move files to
lt: Pasirinkite katalogą į kurį perkelti failus

en: Choose folder to add
lt: Pasirinkite norimą pridėti aplanką

en: Choose font for lyrics
lt: Pasirinkite dainos žodžių šriftą

en: Choose font...
lt: Pasirinkti šriftą...

en: Choose page to open
lt: Pasirinkite norimą atverti puslapį

en: Choose picture for '%s'
lt: Pasirinkite "%s" paveikslą

en: Choose playlist files to import
lt: Pasirinkite norimus importuoti grojaraščio failus

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear playlist
lt: Išvalyti grojaraštį

en: Clear playlist filter
lt: Išvalyti grojaraščio filtrą

en: Clear queue
lt: Išvalyti eilę

en: Clear selected fields
lt: Išvalyti pasirinktus laukus

en: Click to show fullsize image
lt: Spustelėkite, norėdami rodyti pilno dydžio paveikslą

en: Click to show larger image
lt: Spustelėkite, norėdami rodyti didesnį paveikslą

en: Close
lt: Užverti

en: Close Window
lt: Užverti langą

en: Close a filter
lt: Užverti filtrą

en: Close to tray
lt: Užverti į dėklą

en: Collection
lt: Kolekcija

en: Command
lt: Komanda

en: Command to open folders :
lt: Komanda, skirta atverti aplankus :

en: Command to open urls :
lt: Komanda, skirta atverti url :

en: Command used :
lt: Naudojama komanda :

en: Command used when
    'turn off computer when queue empty'
    is selected
lt: Komanda, kuri bus naudojama,
    kai bus pasirinkta
    "išjungti kompiuterį, kai ištuštės eilė"

en: Command used:
lt: Naudojama komanda:

en: Command when playing song changed :
lt: Komanda, kai pasikeičia grojama daina :

en: Command when stopped :
lt: Komanda, kai sustabdoma :

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comments
lt: Komentarai

en: Compilation
lt: Rinkinys

en: Composer
lt: Kompozitorius

en: Conductor
lt: Dirigentas

en: Connect through a proxy
lt: Jungtis per įgaliotąjį serverį

en: Context
lt: Kontekstas

en: Control
lt: Valdymas

en: Conz Aishi (with Filter Panes)
lt: Conz Aishi (su filtro polangiais)

en: Conz Glimm (different controls)
lt: Conz Glimm (kitokie valdikliai)

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy failed
lt: Kopijavimas nepavyko

en: Copy link address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

en: Copy missing values from previous line
lt: Kopijuoti trūkstamas reikšmes iš ankstesnės eilutės

en: Copy to mounted portable player
lt: Kopijuoti į prijungtą nešiojamąjį grotuvą

en: Copy to portable player
lt: Kopijuoti į nešiojamąjį grotuvą

en: Copying
lt: Kopijuojama

en: Copying file | Copying %d files
lt[0]: Kopijuojamas %d failas
lt[1]: Kopijuojami %d failai
lt[2]: Kopijuojama %d failų
lt[3]: Kopijuojama %d failų

en: Copyright
lt: Autorių Teisės

en: Cover Size :
lt: Viršelio dydis :

en: Create ID3v2 tags as ID3v2.4
lt: Kurti ID3v2 žymes kaip ID3v2.4

en: Current song must always be in the playlist
lt: Esama daina visada privalo būti grojaraštyje

en: Custom Text
lt: Tinkintas tekstas

en: Custom URL
lt: Tinkintas URL

en: Custom command :
lt: Tinkinta komanda :

en: Custom formats
lt: Tinkinti formatai

en: Custom...
lt: Tinkintas...

en: Date
lt: Data

en: Date format :
lt: Datos formatas :

en: Date of purchase
lt: Įsigijimo data

en: Debut Album
lt: Debiutinis albumas

en: Decrease Volume
lt: Tildyti

en: Decrease volume
lt: Tildyti

en: Default fullscreen
lt: Numatytasis visas ekranas

en: Default rating : %d %
lt: Numatytasis įvertinimas : %d %

en: Default text color
lt: Numatytoji teksto spalva

en: Default text font
lt: Numatytasis teksto šriftas

en: Delay before showing tray tip popup on mouse over : %d ms
lt: Delsa prieš rodant dėklo užuominą, užvedus pelę : %d ms

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Selected Songs
lt: Ištrinti pasirinktas dainas

en: Delete file
lt: Ištrinti failą

en: Delete list
lt: Ištrinti sąrašą

en: Deletion failed
lt: Ištrynimas nepavyko

en: Descr.
lt: Apraš.

en: Description
lt: Aprašas

en: Desktop widgets
lt: Darbalaukio valdikliai

en: Desktop widgets plugin
lt: Darbalaukio valdiklių papildinys

en: Destination: {file}
lt: Paskirtis: {file}

en: Destination: {folder}
lt: Paskirtis: {folder}

en: Disable screensaver when fullscreen and playing
lt: Išjungti ekrano užsklandą, kai visas ekranas ir grojama

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Disc
lt: Diskas

en: Disc #
lt: Disko nr.

en: Disc name
lt: Disko pavadinimas

en: Display (:1 or host:0 for example)
lt: Ekranas (pavyzdžiui, :1 arba host:0)

en: Display a special layout in or around the titlebar of the focused window
lt: Rodyti specialų išdėstymą fokusuoto lango antraštės juostoje arba aplink ją

en: Display stop/next actions
lt: Rodyti stabdymo/kitos dainos veiksmus

en: Display synchronized lyrics of the current song
lt: Rodyti sinchronizuotus esamos dainos žodžius

en: Display tray tip for %d ms
lt: Rodyti dėklo užuominą %d ms

en: Displays a panel indicator in some desktops
lt: Kai kuriuose darbalaukiuose rodo skydelio indikatorių

en: Do not create an id3v1 tag in mp3 files
lt: Nekurti id3v1 žymes mp3 failuose

en: Do not unsynchronise id3v2 tags
lt: Neišsinchronizuoti id3v2 žymes

en: Do not write the tags
lt: Nerašyti žymių

en: Don't add the overlay to dialogs
lt: Nepridėti perdangos dialogams

en: Don't know how to play files of type {type}
lt: Nežinau kaip groti {type} tipo failus

en: Don't notify if the main window is visible
lt: Nerodyti pranešimo jeigu yra matomas pagrindinis langas

en: Don't submit current song
lt: Nepateikinėti esamos dainos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download failed.
lt: Atsiuntimas nepavyko.

en: Downloading
lt: Atsiunčiama

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Current Song Properties
lt: Redaguoti esamos dainos savybes

en: Edit Lyrics
lt: Keisti dainos žodžius

en: Edit Lyrics ...
lt: Keisti dainos žodžius ...

en: Edit Settings
lt: Keisti nustatymus

en: Edit labels
lt: Redaguoti etiketes

en: Edit list
lt: Redaguoti sąrašą

en: Edit mode
lt: Redagavimo veiksena

en: Edit rating
lt: Redaguoti įvertinimą

en: Edit selected song properties
lt: Redaguoti pasirinktos dainos savybes

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Editable in song properties dialog
lt: Redaguojama dainos savybių dialoge

en: Editing list :
lt: Redaguojamas sąrašas :

en: Embedded Pictures
lt: Įtaisyti paveikslai

en: Embedded lyrics
lt: Įtaisyti dainos žodžiai

en: Embedded picture
lt: Įtaisytas paveikslas

en: Empty list
lt: Tuščias sąrašas

en: Encapsulated object
lt: Uždarasis objektas

en: Encoded by
lt: Kodavo

en: Encoder
lt: Koduotuvas

en: Encoding used for id3v1 tags :
lt: id3v1 žymėms naudojama koduotė :

en: Enqueue
lt: Į eilę

en: Enqueue Displayed
lt: Siųsti rodomas dainas į eilę

en: Enqueue Selected
lt: Siųsti pažymėtas dainas į eilę

en: Enter album name
lt: Įveskite albumo pavadinimą

en: Equalizer
lt: Glodintuvas

en: Error :
lt: Klaida :

en: Error creating folder
lt: Klaida, kuriant aplanką

en: Error details
lt: Išsamiau apie klaidą

en: Error opening '{file}' for writing.
lt: Klaida, atveriant įrašymui '{file}'.

en: Error saving artistbio
lt: Klaida išsaugant atlikėjo biografiją

en: Error saving artistbio in '{file}' :
    {error}
lt: Klaida, išsaugant atlikėjo biografiją į '{file}' :
    {error}

en: Error saving icon
lt: Klaida, išsaugant piktogramą

en: Error saving lyrics
lt: Klaida, išsaugant dainos žodžius

en: Error saving lyrics in '{file}' :
    {error}
lt: Klaida, išsaugant dainos žodžius į '{file}' :
    {error}

en: Error saving picture
lt: Klaida, išsaugant paveikslą

en: Error saving review
lt: Klaida, įrašant apžvalgą

en: Error saving review in '{file}' :
    {error}
lt: Klaida, įrašant apžvalgą į "{file}" :
    {error}

en: Error while writing replaygain data
lt: Klaida, įrašant replaygain duomenis

en: Error while writing tag
lt: Klaida, įrašant žymę

en: Error writing '{file}'
lt: Klaida, įrašant '{file}'

en: Error writing .csv file
lt: Klaida, įrašant .csv failą

en: Error writing .m3u file
lt: Klaida, įrašant .m3u failą

en: Error writing downloaded file
lt: Klaida, įrašant atsisiųstą failą

en: Error writing lyrics
lt: Klaida, įrašant dainos žodžius

en: Error writing tag
lt: Klaida, rašant žymę

en: Error: invalid filename pattern
lt: Klaida: neteisingas failo pavadinimo šablonas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Example :
lt: Pavyzdys :

en: Execute custom command on selected files
lt: Įvykdyti pasirinktiems failams tinkintą komandą

en: Exit full screen
lt: Išeiti iš viso ekrano

en: Export
lt: Eksportavimas

en: Export plugin
lt: Eksportavimo papildinys

en: Export song properties to a .csv file
lt: Eksportuoti dainos savybes į .csv failą

en: Export to .m3u file
lt: Eksportuoti į .m3u failą

en: Extra fields
lt: Papildomi laukai

en: Extract guest artist from title :
lt: Ištraukti svetimą atlikėją iš pavadinimo :

en: Fade-out
lt: Laipsniškas nutildymas

en: Fade-out in %d seconds
lt: Palaipsniui nutilti po %d sekundžių

en: Fade-out then stop
lt: Laipsniškai tildyti, o po to stabdyti

en: Failed to delete '{file}'
lt: Nepavyko ištrinti '{file}'

en: Fetching albuminfo
lt: Gaunama albumo informacija

en: Field identifier
lt: Lauko identifikatorius

en: Field type
lt: Lauko tipas

en: Fields
lt: Laukai

en: File
lt: Failas

en: File properties
lt: Failo savybės

en: File type
lt: Failo tipas

en: File: {file}
lt: Failas: {file}

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Filename format :
lt: Failo pavadinimo formatas :

en: Filename without extension
lt: Failo pavadinimas be plėtinio

en: Files
lt: Failai

en: Files with these extensions won't be added
lt: Failai su šiais plėtiniais nebus pridedami

en: Filesystem
lt: Failų sistema

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter :
lt: Filtras :

en: Filter edition
lt: Filtro redagavimas

en: Filter on playing Album
lt: Filtruoti pagal grojamą Albumą

en: Filter on playing Artist
lt: Filtruoti pagal grojamą Atlikėją

en: Filter on playing Song
lt: Filtruoti pagal grojamą Dainą

en: Filter on this album
lt: Filtruoti pagal šį albumą

en: Filter on this artist
lt: Filtruoti pagal šį atlikėją

en: Find :
lt: Rasti :

en: Find a unique filename if file already exists
lt: Rasti unikalų failo pavadinimą tuo atveju, jei failas jau yra

en: Find songs in same albums
lt: Rasti dainas tame pačiame albume

en: Find songs with same artists
lt: Rasti to paties atlikėjo dainas

en: Find songs with the same names
lt: Rasti dainas tuo pačiu pavadinimu

en: Folder
lt: Aplankas

en: Folder format :
lt: Aplanko formatas :

en: Folder pattern :
lt: Aplanko šablonas :

en: Folders to search for new songs
lt: Aplankai, kuriuose bus ieškoma naujų dainų

en: Follow playing song
lt: Sekti grojamą dainą

en: Follow selected song
lt: Sekti pasirinktą dainą

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Forward
lt: Pervynioti pirmyn

en: Friday
lt: Penktadienis

en: From: {oldname}
    To: {newname}
lt: Iš: {oldname}
    Į: {newname}

en: Full screen
lt: Visas ekranas

en: Full screen layout :
lt: Viso ekrano išdėstymas :

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Fullscreen simple
lt: Paprastas visas ekranas

en: GStreamer module not loaded.
lt: Neįkeltas GStreamer modulis.

en: Garage Fullscreen
lt: Garage visas ekranas

en: Genre
lt: Žanras

en: Genre - Album
lt: Žanras - Albumas

en: Genre - Artist
lt: Žanras - Atlikėjas

en: Genre is set
lt: Žanras yra nustatytas

en: Genres
lt: Žanrai

en: Genres pane
lt: Žanrų polangis

en: Gnome mmkeys
lt: Gnome mmklavišai

en: Gnome multimedia keys plugin
lt: Gnome multimedijos klavišų papildinys

en: Go to Playing Track
lt: Pereiti prie grojamo takelio

en: Go to playing song
lt: Pereiti prie grojamos dainos

en: Group by :
lt: Grupuoti pagal :

en: Grouping
lt: Grupavimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Hide
lt: Slėpti

en: Hide toolbar
lt: Slėpti įrankių juostą

en: High priority
lt: Aukšta pirmenybė

en: Icon theme :
lt: Piktogramų tema :

en: Identifier in file tag
lt: Identifikatorius failo žymėje

en: If checked, the shortcut has higher priority than the default shortcut of widgets. Warning: this can make some features inaccessible
lt: Jei pažymėta, spartusis klavišas turi aukštesnę pirmenybę negu valdiklio numatytasis spartusis klavišas. Įspėjimas: tai gali padaryti kai kurias ypatybes neprieinamas

en: Ignore playback errors
lt: Nepaisyti grojimo klaidų

en: Ignored file extensions :
lt: Ignoruojami failų plėtiniai :

en: Import list
lt: Importuoti sąrašą

en: Include Styles in Genres
lt: Įtraukti stilius į žanrus

en: Increase Volume
lt: Pagarsinti

en: Increase volume
lt: Pagarsinti

en: Info
lt: Informacija

en: Insensitive title-artist (left-aligned)
lt: Nejautrus pavadinimas-atlikėjas (lygiuotas kairėje)

en: Insensitive title-artist (right-aligned)
lt: Nejautrus pavadinimas-atlikėjas (lygiuotas dešinėje)

en: Insensitive, Song & Cover
lt: Nejautrus, daina ir viršelis

en: Insert Selected Songs at the top of the queue
lt: Įterpti pasirinktas dainas į eilės pradžią

en: Invalid regular expression
lt: Neteisinga reguliarusis reiškinys

en: Invert filter
lt: Invertuoti filtrą

en: Invisible hot spot
lt: Nematomas karštasis taškas

en: Justified
lt: Abipusė lygiuotė

en: Karaoke plugin
lt: Karaoke papildinys

en: Key
lt: Raktas

en: Keys
lt: Raktai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Label
lt: Etiketė

en: Label is set
lt: Etiketė yra nustatyta

en: Label/Publisher
lt: Įrašų bendrovė/Leidėjas

en: Labels
lt: Etiketės

en: Lang
lt: Kalba

en: Lang.
lt: Kalba

en: Languages
lt: Kalbos

en: Last played
lt: Paskiausiai grota

en: Last skipped
lt: Paskiausiai praleista

en: Launch ripping program
lt: Paleisti perrašymo programą

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Layout :
lt: Išdėstymas :

en: Layouts
lt: Išdėstymai

en: Left aligned
lt: Lygiavimas kairėje

en: Left pane
lt: Kairysis polangis

en: Left-clic or scrollwheel to change, right-click to mute
lt: Kairysis pelės mygtukas arba pelės ratukas, kad keistumėte, dešinysis pelės mygtukas, kad nutildytumėte

en: Length
lt: Trukmė

en: Library
lt: Biblioteka

en: Library :
lt: Biblioteka :

en: Library empty.
    
    Use the settings dialog to add music.
lt: Biblioteka tuščia.
    Norėdami pridėti muziką, naudokite nustatymų dialogo langa.

en: Library size : %d song | Library size : %d songs
lt[0]: Bibliotekos dydis: %d daina
lt[1]: Bibliotekos dydis: %d dainos
lt[2]: Bibliotekos dydis: %d dainų
lt[3]: Bibliotekos dydis: %d dainų

en: Limit similar artists to a rate of similarity :
lt: Apriboti panašius atlikėjus iki panašumo vertės :

en: Limit similar artists to the first :
lt: Apriboti panašius atlikėjus iki pirmųjų :

en: List
lt: Sąrašas

en: List empty
lt: Sąrašas tuščias

en: List order
lt: Sąrašo tvarka

en: Listed :
lt: Išvardintos :

en: Listed songs
lt: Išvardintos dainos

en: Listeners:
lt: Klausytojai:

en: Lists
lt: Sąrašai

en: Lists, Library & Context
lt: Sąrašai, biblioteka ir kontekstas

en: Literal search
lt: Pažodinė paieška

en: Load lyrics even if lyrics panel is hidden
lt: Įkelti dainos žodžius netgi jei dainos žodžių skydelis yra paslėptas

en: Load/Save Artist Info in :
lt: Įkelti/Išsaugoti atlikėjo informaciją į :

en: Loaded %d unsent song from previous session | Loaded %d unsent songs from previous session
lt[0]: Įkelta %d neišsiųsta daina iš ankstesnio seanso
lt[1]: Įkeltos %d neišsiųstos dainos iš ankstesnio seanso
lt[2]: Įkelta %d neišsiųstų dainų iš ankstesnio seanso
lt[3]: Įkelta %d neišsiųstų dainų iš ankstesnio seanso

en: Loading failed.
lt: Įkėlimas nepavyko.

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Lock Album
lt: Užrakinti albumą

en: Lock Artist
lt: Užrakinti atlikėją

en: Lock on Album
lt: Užrakinti ties albumu

en: Lock on Artist
lt: Užrakinti ties atlikėju

en: Lock on song
lt: Užrakinti ties daina

en: Lock on {field}
lt: Užrakinti ties {field}

en: Locked on :
lt: Užrakinta ties :

en: Lookup at allmusic.com
lt: Ieškoti allmusic.com puslapyje

en: Lookup in AMG
lt: Ieškoti AMG puslapyje

en: Lookup in google
lt: Ieškoti google puslapyje

en: Lower left
lt: Apačioje kairėje

en: Lower right
lt: Apačioje dešinėje

en: Lullaby
lt: Lopšinė

en: Lullaby plugin
lt: Lopšinės papildinys

en: Lyricist
lt: Žodžių autorius

en: Lyrics
lt: Dainos žodžiai

en: Lyrics (requires lyrics plugin)
lt: Dainos žodžiai (reikalauja dainos žodžių papildinio)

en: Lyrics alignement
lt: Dainos žodžių lygiavimas

en: Lyrics file :
lt: Dainos žodžių failas :

en: Lyrics file name format
lt: Dainos žodžių failo pavadinimo formatas

en: Lyrics for
lt: Dainos žodžiai, skirti

en: Lyrics plugin
lt: Dainos žodžių papildinys

en: Lyrics source
lt: Dainos žodžių šaltinis

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: MPRIS v1 support
lt: MPRIS v1 palaikymas

en: MPRIS v2 support
lt: MPRIS v2 palaikymas

en: Main
lt: Pradžia

en: Main artist
lt: Pagrindinis atlikėjas

en: Make it look like
lt: Padaryti, kad atrodytų kaip

en: Makes gmusicbrowser react to the Next/Previous/Play/Stop multimedia keys in gnome.
lt: Priverčia gmusicbrowser reaguoti į Kitas/Ankstesnis/Groti/Stabdyti multimedijos klavišus gnome aplinkoje.

en: Mass Rename
lt: Masiškai pervadinti

en: Mass Renaming
lt: Masinis pervadinimas

en: Menu entry name
lt: Meniu įrašo pavadinimas

en: Middle-clic for next album
lt: Spustelėkite vidurinį pelės mygtuką, kad perjungtumėte kitą albumą

en: Middle-click action :
lt: Vidurinio pelės mygtuko nuspaudimo veiksmas :

en: Minimal tip
lt: Minimali užuomina

en: Minimum size
lt: Mažiausias dydis

en: Misc.
lt: Įvairūs

en: Modification
lt: Modifikacija

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Monitor
lt: Monitorius

en: Monitor the pulseaudio volume
lt: Stebėti pulseaudio garsį

en: Moods
lt: Nuotaikos

en: More info
lt: Daugiau informacijos

en: More results
lt: Daugiau rezultatų

en: Mosaic View
lt: Mozaikos rodinys

en: Move
lt: Perkelti

en: Move Files to :
lt: Perkelti failus į :

en: Move failed
lt: Perkėlimas nepavyko

en: Move folder to
lt: Perkelti aplanką į

en: Moving
lt: Perkeliama

en: Moving file | Moving %d files
lt[0]: Perkeliamas %d failas
lt[1]: Perkeliami %d failai
lt[2]: Perkeliama %d failų
lt[3]: Perkeliama %d failų

en: Music
lt: Muzika

en: Music files
lt: Muzikiniai failai

en: Mute/Unmute
lt: Nutildyti/Įjungti garsą

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name of layout
lt: Išdėstymo pavadinimas

en: Never
lt: Niekada

en: New custom field
lt: Naujas tinkintas laukas

en: New filter
lt: Naujas filtras

en: New label
lt: Nauja etiketė

en: New list
lt: Naujas sąrašas

en: New name
lt: Naujas pavadinimas

en: Next
lt: Kita

en: Next Album
lt: Kitas albumas

en: Next Artist
lt: Kitas atlikėjas

en: Next Song
lt: Kita daina

en: Next Song In Playlist
lt: Kita daina grojaraštyje

en: No file browser found.
lt: Failų tvarkytuvė nerasta.

en: No genre
lt: Be žanro

en: No label
lt: Be etiketės

en: No locked filter
lt: Nėra užrakinto filtro

en: No lyrics found
lt: Dainos žodžių nerasta

en: No results found
lt: Nerasta jokių rezultatų

en: No review found
lt: Apžvalgos nerasta

en: No songs found
lt: Nerasta jokių dainų

en: No web browser found.
lt: Saityno naršyklė nerasta.

en: None
lt: Nėra

en: Normal
lt: Normalus

en: Normal mode
lt: Normali veiksena

en: Normal with buttons
lt: Normalus su mygtukais

en: Normalize volume (the files must have replaygain tags)
lt: Normalizuoti garsį (failai privalo turėti replaygain žymes)

en: Note that some notification daemons resize the displayed picture
lt: Turėkite omenyje, kad kai kurios pranešimų tarnybos keičia rodomų paveikslų dydžius

en: Notify
lt: Pranešimai

en: Notify plugin
lt: Pranešimų papildinys

en: Notify you of the playing song with the system's notification popups
lt: Praneša apie grojama dainą per iškylančiuosius sistemos pranešimus

en: Now playing
lt: Dabar grojama

en: NowPlaying plugin
lt: DabarGrojama papildinys

en: Number of days since added
lt: Dienų skaičius nuo pridėjimo

en: Number of days since last played
lt: Dienų skaičius nuo paskiausio grojimo

en: Number of days since last skipped
lt: Dienų skaičius nuo paskiausio praleidimo

en: Number of days since modified
lt: Dienų skaičius nuo modifikacijos

en: Number of milliseconds
lt: Milisekundžių skaičius

en: Number of seconds
lt: Sekundžių skaičius

en: Number of times played
lt: Grojimo kartų skaičius

en: Number of times skipped
lt: Praleidimo kartų skaičius

en: ON -> smaller means more probable
    OFF -> bigger means more probable
lt: ĮJUNGTA -> mažiau reiškia didesnę tikimybę
    IŠJUNGTA -> daugiau reiškia didesnę tikimybę

en: ON less probable if genre is set
    OFF more probable if genre is set
lt: ĮJUNGTA mažesnė tikimybė, jei žanras yra nustatytas
    IŠJUNGTA didesnė tikimybė, jei žanras yra nustatytas

en: ON less probable if label is set
    OFF more probable if label is set
lt: ĮJUNGTA mažesnė tikimybė, jei etiketė yra nustatyta
    IŠJUNGTA didesnė tikimybė, jei etiketė yra nustatyta

en: Old name
lt: Senas pavadinimas

en: On top of other windows instead of below
lt: Rodyti virš visų kitų langų, vietoj rodymo po jais

en: Only affect mp3 files that do not already have an id3v1 tag
lt: Įtakoja mp3 failus, kurie dar neturi id3v1 žymės

en: Only show similar artists from local library
lt: Rodyti panašius atlikėjus tik iš vietinės bibliotekos

en: Opacity
lt: Nepermatomumas

en: Open Browser
lt: Atverti naršyklę

en: Open Browser window
lt: Atverti naršyklės langą

en: Open Context window
lt: Atverti konteksto langą

en: Open Custom window
lt: Atverti tinkintą langą

en: Open Equalizer
lt: Atverti glodintuvą

en: Open Playlist
lt: Atverti grojaraštį

en: Open Preference window
lt: Atverti nuostatų langą

en: Open Queue
lt: Atverti eilę

en: Open Queue window
lt: Atverti eilės langą

en: Open Search window
lt: Atverti paieškos langą

en: Open containing folder
lt: Atverti vidinį aplanką

en: Open context page
lt: Atverti konteksto puslapį

en: Open equalizer...
lt: Atverti glodintuvą...

en: Open existing list
lt: Atverti esamą sąrašą

en: Open folder
lt: Atverti aplanką

en: Open last.fm website in your browser
lt: Atverti last.fm svetainę jūsų naršyklėje

en: Open link in Browser
lt: Atverti nuorodą naršyklėje

en: Open page layout
lt: Atverti puslapio išdėstymą

en: Open special layouts as desktop widgets
lt: Atverti specialius išdėstymus kaip darbalaukio valdiklius

en: Open this page in the web browser
lt: Atverti šį puslapį saityno naršyklėje

en: Options
lt: Parinktys

en: Options ...
lt: Parinktys ...

en: Options for subgroup
lt: Parinktys, skirtos pogrupiui

en: Original Artist
lt: Pradinis atlikėjas

en: Other
lt: Kita

en: Output
lt: Išvestis

en: Overlay layout :
lt: Perdangos išdėstymas :

en: Paste link
lt: Įdėti nuorodą

en: Path,Album,Disc,Track,File
lt: Kelias,Albumas,Diskas,Takelis,Failas

en: Path,File
lt: Kelias,Failas

en: Pattern to find .lrc files :
lt: Šablonas, skirtas rasti .lrc failus :

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Persistent values
lt: Nuolatinės reikšmės

en: Picture
lt: Paveikslas

en: Picture Type
lt: Paveikslo tipas

en: Picture cache : %d MB
lt: Paveikslų podėlis : %d MB

en: Picture finder
lt: Paveikslų ieškiklis

en: Picture finder plugin
lt: Paveikslų ieškiklio papildinys

en: Picture size : %d
lt: Paveikslo dydis : %d

en: Picture type
lt: Paveikslo tipas

en: Pictures and music files
lt: Paveikslai ir muzikos failai

en: Pictures files
lt: Paveikslų failai

en: Play
lt: Groti

en: Play Only Displayed
lt: Groti tik rodomus

en: Play Only Selected
lt: Groti tik pasirinktas

en: Play a list of files
lt: Groti failų sąrašą

en: Play all songs from this album
lt: Groti visas šio albumo dainas

en: Play all songs from this artist
lt: Groti visas šio atlikėjo dainas

en: Play button
lt: Grojimo mygtukas

en: Play count
lt: Grota kartų

en: Play counter
lt: Grojimų skaitiklis

en: Play filter
lt: Groti filtrą

en: Play history
lt: Grojimo istorija

en: Play order
lt: Grojimo tvarka

en: Play/Pause
lt: Groti/Pristabdyti

en: Playback
lt: Grojimas

en: Playback ended unexpectedly.
lt: Grojimas netikėtai užsibaigė.

en: Playcount:
lt: Grojimų skaičius:

en: Played Today
lt: Šiandien grotos

en: Player mounted on :
lt: Grotuvas prijungtas ties :

en: Player window layout :
lt: Grotuvo lango išdėstymas :

en: Playing
lt: Grojimas

en: Playing Album
lt: Grojamas albumas

en: Playing Artist
lt: Grojamas atlikėjas

en: Playing Filter
lt: Grojamas filtras

en: Playing error : {error}
lt: Grojimo klaida : {error}

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Playlist 1
lt: Grojaraštis 1

en: Playlist Empty
lt: Grojaraštis tuščias

en: Playlist Utilities Bar
lt: Grojaraščio paslaugų juosta

en: Playlist empty
lt: Grojaraštis tuščias

en: Playlist filter
lt: Grojaraščio filtras

en: Playlist filter :
lt: Grojaraščio filtras :

en: Playlists
lt: Grojaraščiai

en: Plugin not loaded
lt: Papildinys neįkeltas

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: Popularimeter
lt: Populiarometras

en: Popup Custom window
lt: Iškelti tinkintą langą

en: Popup Traytip
lt: Iškelti dėklo užuominą

en: Popup notify window
lt: Iškelti pranešimo langą

en: Popup playlist filter menu
lt: Iškelti grojaraščio filtro meniu

en: Popup playlist order menu
lt: Iškelti grojaraščio tvarkos meniu

en: Popup queue menu
lt: Iškelti eilės meniu

en: Prefered place to load and save lyrics :
lt: Pageidautina vieta įkelti ir išsaugoti dainos žodžius :

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Press a key or a key combination
lt: Paspauskite klavišą ar klavišų kombinaciją

en: Previous
lt: Ankstesnė

en: Previous Song
lt: Ankstesnė daina

en: Previous Song In Playlist
lt: Ankstesnė daina grojaraštyje

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Private Data
lt: Privatūs duomenys

en: Properties
lt: Savybės

en: Proxy host :
lt: Įgaliotasis serveris :

en: Publisher
lt: Leidėjas

en: Publisher/Studio logotype
lt: Leidėjo/Studijos logotipas

en: Queue
lt: Eilė

en: Queue (%n)
lt: Eilė (%n)

en: Queue Edit
lt: Eilės redagavimas

en: Queue album
lt: Siųsti albumą į eilę

en: Queue artist
lt: Siųsti atlikėją į eilę

en: Queue empty
lt: Eilė tuščia

en: Queue in Sidebar
lt: Eilė šoninėje juostoje

en: Queue options
lt: Eilės parinktys

en: Quick Search
lt: Greita paieška

en: Quick Search with SongTree
lt: Greita paieška su dainų medžiu

en: Quit
lt: Baigti

en: Quit after this song
lt: Baigti po šios dainos

en: Quit when queue empty
lt: Baigti, kuomet eilė tuščia

en: Random Playback
lt: Atsitiktinis grojimas

en: Random mode edition
lt: Atsitiktinės veiksenos redagavimas

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Raw filename with path
lt: Neapdorotas failo pavadinimas ir kelias

en: Re-load layouts
lt: Iš naujo įkelti išdėstymus

en: Re-read tags
lt: Iš naujo skaityti žymes

en: Re-reading tags
lt: Iš naujo skaitomos žymės

en: Re-shuffle
lt: Maišyti iš naujo

en: Recent Filters
lt: Vėliausi filtrai

en: Recent albums
lt: Vėliausi albumai

en: Recent artists
lt: Vėliausi atlikėjai

en: Recent songs
lt: Vėliausios dainos

en: Recent songs include skipped songs that haven't been played.
lt: Į vėliausias dainas įtraukti praleistas dainas, kurios nebuvo grotos.

en: Recently played
lt: Neseniai grotos

en: Recently played songs
lt: Neseniai grotos dainos

en: Recording date
lt: Įrašymo data

en: Reference point :
lt: Pamatinis taškas :

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Refresh list
lt: Įkelti sąrašą iš naujo

en: Regular expression
lt: Reguliarusis reiškinys

en: Regular expression :
lt: Reguliarusis reiškinys :

en: Release date
lt: Išleidimo data

en: Remember last Filter/Playlist between sessions
lt: Tarp seansų prisiminti paskutinį Filtrą/Grojaraštį

en: Remember playing position between sessions
lt: Tarp seansų prisiminti vietą, kuri buvo grojama

en: Remember playing song between sessions
lt: Tarp seansų prisiminti grojamą dainą

en: Remember queue between sessions
lt: Tarp seansų prisiminti eilę

en: Remixer
lt: Išmaišiklis

en: Remove
lt: Šalinti

en: Remove a label from the current song
lt: Šalinti etiketę iš esamos dainos

en: Remove all songs
lt: Šalinti visas dainas

en: Remove filter
lt: Šalinti filtrą

en: Remove from disk
lt: Šalinti iš disko

en: Remove from library
lt: Šalinti iš bibliotekos

en: Remove from list
lt: Šalinti iš sąrašo

en: Remove from persistent values
lt: Šalinti iš nuolatinių reikšmių

en: Remove from playlist
lt: Šalinti iš grojaraščio

en: Remove from queue
lt: Šalinti iš eilės

en: Remove label
lt: Šalinti etiketę

en: Remove list
lt: Šalinti sąrašą

en: Remove picture
lt: Šalinti paveikslą

en: Remove selected songs
lt: Šalinti pasirinktas dainas

en: Remove this field
lt: Šalinti šį lauką

en: Remove this rule
lt: Šalinti šią taisyklę

en: Remove this tab
lt: Šalinti šią kortelę

en: Remove this tag
lt: Šalinti šią žymę

en: Remove this widget
lt: Šalinti šį valdiklį

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename '{label}'
lt: Pervadinti '{label}'

en: Rename File
lt: Pervadinti Failą

en: Rename file
lt: Pervadinti failą

en: Rename files using this pattern :
lt: Pervadinti failus, naudojant šį šabloną :

en: Rename folder
lt: Pervadinti aplanką

en: Rename label
lt: Pervadinti etiketę

en: Rename this folder to :
lt: Pervadinti šį aplanką į :

en: Rename/move files based on these fields :
lt: Pervadinti/perkelti failus, remiantis šiais laukais :

en: Renaming failed
lt: Pervadinimas nepavyko

en: Renaming {oldname}
    to {newname}
    failed : {error}
lt: Pervadinti {oldname}
    į {newname}
    nepavyko : {error}

en: Reorganize files and folders
lt: Pertvarkyti failus ir aplankus

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace existing values
lt: Pakeisti esamas reikšmes

en: Replace...
lt: Pakeisti...

en: ReplayGain options
lt: ReplayGain parinktys

en: Replaygain analysis
lt: Replaygain analizė

en: Rescan
lt: Iš naujo peržiūrėti

en: Rescan Collection
lt: Iš naujo peržiūrėti kolekciją

en: Reset current value if no tag found in file
lt: Atstatyti esamą reikšmę, jei faile nerasta jokios žymės

en: Reset filter
lt: Atstatyti filtrą

en: Reset zoom
lt: Atstatyti mastelį

en: Retrieves album-relevant information (review etc.) from allmusic.com.
lt: Parsiunčia su albumais susijusią informaciją (apžvalgas ir t. t.) iš puslapio allmusic.com

en: Rewind
lt: Pervynioti atgal

en: Right aligned
lt: Lygiavimas dešinėje

en: Right side
lt: Iš dešinės pusės

en: Right-click to remove filters
lt: Spustelėkite dešiniu pelės mygtuku, kad pašalintumėte filtrus

en: Right-click to toggle shuffle/random
lt: Spustelėkite dešinįjį pelės mygtuką, kad perjungtumėte maišytą/atsitiktinį grojimą

en: Rip
lt: Perrašyti

en: Rip plugin
lt: Perrašymo papildinys

en: Ripping software :
lt: Perrašymo programinė įranga :

en: Run a command when playing a song
lt: Vykdyti komandą, kai grojama daina

en: Run perl code
lt: Vykdyti perl kodą

en: Run shell command
lt: Vykdyti apvalkalo komandą

en: Run system command
lt: Vykdyti sistemos komandą

en: Same album
lt: Tas pats albumas

en: Same artist
lt: Tas pats atlikėjas

en: Same title
lt: Toks pats pavadinimas

en: Same year
lt: Tie patys metai

en: Sampling Rate
lt: Skaitmeninimo dažnis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Tags/Options
lt: Išsaugoti žymes/parinktis

en: Save album info in:
lt: Išsaugoti albumo informaciją į:

en: Save artist biography
lt: Išsaugoti atlikėjo biografiją

en: Save as...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Save current filter as
lt: Išsaugoti dabartinį filtrą kaip

en: Save current list as
lt: Išsaugoti dabartinį sąrašą kaip

en: Save lyrics
lt: Išsaugoti dainos žodžius

en: Save now
lt: Išsaugoti dabar

en: Save picture as
lt: Išsaugoti paveikslą kaip

en: Save review
lt: Išsaugoti apžvalgą

en: Save tags/settings every %d minutes
lt: Išsaugoti žymes/nustatymus kas %d minučių

en: Saved
lt: Išsaugoti

en: Saved Lists
lt: Išsaugoti sąrašai

en: Saved filters
lt: Išsaugoti filtrai

en: Saved lists
lt: Išsaugoti sąrašai

en: Scan Collection
lt: Peržiūrėti kolekciją

en: Scroll to zoom
lt: Slinkti, norint didinti/mažinti

en: Scroll with song
lt: Slinkti kartu su daina

en: Scroll with the song
lt: Slinkti kartu su daina

en: Scrollwheel to change, right-click to mute
lt: Pelės ratukas, kad keistumėte, dešinysis pelės mygtukas, kad nutildytumėte

en: Search
lt: Paieška

en: Search :
lt: Ieškoti :

en: Search Album
lt: Ieškoti albumo

en: Search Artist
lt: Ieškoti atlikėjo

en: Search Comment
lt: Ieškoti komentaro

en: Search Genre
lt: Ieškoti žanro

en: Search Label
lt: Ieškoti etiketės

en: Search Title
lt: Ieškoti pavadinimo

en: Search Title, Artist and Album
lt: Ieškoti pavadinimo, atlikėjo ir albumo

en: Search Title, Artist, Album, Comment, Label and Genre
lt: Ieškoti pavadinimo, atlikėjo, albumo, komentaro, etiketės ir žanro

en: Search Title, Artist, Album, Comment, Label, Genre and Filename
lt: Ieškoti pavadinimo, atlikėjo, albumo, komentaro, etiketės, žanro ir failo pavadinimo

en: Search album
lt: Ieškoti albumo

en: Search and display lyrics
lt: Ieškoti ir rodyti dainų žodžius

en: Search box type
lt: Paieškos langelio tipas

en: Search for a picture on internet
lt: Ieškoti paveikslo internete

en: Search for current album
lt: Ieškoti esamam albumui

en: Search for current artist
lt: Ieškoti esamam atlikėjui

en: Search for new songs on startup
lt: Paleidus programą, ieškoti naujų dainų

en: Search on the web
lt: Ieškoti saityne

en: Search options
lt: Paieškos parinktys

en: Search title
lt: Ieškoti pavadinimo

en: Search window layout :
lt: Paieškos lango išdėstymas :

en: Searching for a picture of :
lt: Ieškoma paveikslo albumui :

en: Select current song
lt: Pasirinkti esamą dainą

en: Select search fields
lt: Pasirinkti paieškos laukus

en: Selected :
lt: Pasirinkta :

en: Selected songs
lt: Pasirinktos dainos

en: Send Title/Artist/Album in standard input
lt: Siųsti Pavadinimą/Atlikėją/Albumą standartinėje įvestyje

en: Set Current Song Rating
lt: Nustatyti esamos dainos įvertinimą

en: Set Picture
lt: Nustatyti paveikslą

en: Set action when song ends
lt: Nustatyti veiksmą, kai pasibaigia daina

en: Set as picture for '{name}'
lt: Nustatyti kaip "{name}" paveikslą

en: Set as primary filter
lt: Nustatyti kaip pirminį filtrą

en: Set equalizer
lt: Nustatyti glodintuvą

en: Set icon
lt: Nustatyti piktogramą

en: Set picture
lt: Nustatyti paveikslą

en: Set player window layout
lt: Nustatyti grotuvo lango išdėstymą

en: Set subgroup
lt: Nustatyti pogrupį

en: Set {year} as year for all tracks on this album.
lt: Nustatyti {year} metus visiems šio albumo takeliams.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings on this page will only take effect after a restart
lt: Šiame puslapyje esantys nustatymai įsigalios tik po to, kai iš naujo paleisite programą

en: Shell command
lt: Apvalkalo komanda

en: Show
lt: Rodyti

en: Show Artist page on last.fm
lt: Rodyti atlikėjo puslapį last.fm puslapyje

en: Show Artist page on wikipedia
lt: Rodyti atlikėjo puslapį vikipedijoje

en: Show album
lt: Rodyti albumą

en: Show artist picture
lt: Rodyti atlikėjo paveikslą

en: Show artist's biography
lt: Rodyti atlikėjo biografiją

en: Show artist's upcoming events
lt: Rodyti atlikėjo artėjančius įvykius

en: Show buttons
lt: Rodyti mygtukus

en: Show file list
lt: Rodyti failų sąrašą

en: Show file name extension
lt: Rodyti failo pavadinimo plėtinį

en: Show folder list
lt: Rodyti aplankų sąrašą

en: Show genre
lt: Rodyti žanrą

en: Show info panel
lt: Rodyti informacinį skydelį

en: Show main window
lt: Rodyti pagrindinį langą

en: Show more error details
lt: Rodyti išsamesnę klaidos informaciją

en: Show pdf pages
lt: Rodyti pdf puslapius

en: Show playlist
lt: Rodyti grojaraštį

en: Show replaygain submenu
lt: Rodyti replaygain submeniu

en: Show similar artists
lt: Rodyti panašius atlikėjus

en: Show song details
lt: Rodyti išsamesnę dainos informaciją

en: Show status bar
lt: Rodyti būsenos juostą

en: Show suggestions
lt: Rodyti pasiūlymus

en: Show tabs
lt: Rodyti korteles

en: Show toolbar
lt: Rodyti įrankių juostą

en: Show tray icon
lt: Rodyti dėklo piktogramą

en: Show tray tip on song change
lt: Dainai pasikeitus, rodyti dėkle užuominą

en: Show/Hide
lt: Rodyti/Slėpti

en: Show/Hide Browser
lt: Rodyti/Slėpti naršyklę

en: Show/Hide Cover
lt: Rodyti/Slėpti viršelį

en: Show/Hide layout widget(s)
lt: Rodyti/Slėpti išdėstymo valdiklį(-ius)

en: Show/Hide lyrics line
lt: Rodyti/Slėpti dainos žodžių eilutę

en: Show/hide URI entry
lt: Rodyti/slėpti URI įrašą

en: Show/hide status bar
lt: Rodyti/Slėpti būsenos juostą

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Shuffle list
lt: Maišyti sąrašą

en: Shuffle or re-shuffle the playlist
lt: Maišyti ar iš naujo išmaišyti grojaraštį

en: Shuffle queue
lt: Maišyti eilę

en: Shuffled albums
lt: Maišyti albumai

en: Shuffled albums, shuffled tracks
lt: Maišyti albumai, maišyti takeliai

en: Shutdown command :
lt: Išjungimo komanda:

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Similar
lt: Panašūs

en: Similar Artists
lt: Panašūs atlikėjai

en: Simple List View
lt: Paprasto sąrašo rodinys

en: Simple title
lt: Paprastas pavadinimas

en: Size
lt: Dydis

en: Skip count
lt: Praleisti skaičiavimą

en: Skip this and any further errors.
lt: Praleisti šią ir visas tolimesnes klaidas.

en: Skip to next song if an error occurs
lt: Įvykus klaidai, pereiti prie kitos dainos

en: Small
lt: Mažas

en: Small album picture
lt: Mažas albumo paveikslas

en: Small player
lt: Mažas grotuvas

en: Smaller browser
lt: Mažesnė naršyklė

en: Some variables such as %f (current song filename) are available
lt: Yra prieinami kai kurie kintamieji, tokie kaip %f (esamos dainos failo pavadinimas)

en: Song
lt: Daina

en: Song Properties
lt: Dainos savybės

en: Song informations
lt: Dainos informacija

en: Song rating
lt: Dainos įvertinimas

en: Songs Properties
lt: Dainų savybės

en: Songtree View
lt: Dainų medžio rodinys

en: Sort
lt: Rikiavimas

en: Sort mode edition
lt: Rikiavimo veiksenos redagavimas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Source: {file}
lt: Šaltinis: {file}

en: Split artist names on :
lt: Atskirti atlikėjų vardus ties :

en: Star images
lt: Žvaigždučių paveikslai

en: Start ReplayGain analysis
lt: Pradėti ReplayGain analizę

en: Start in tray
lt: Paleisti programą dėkle

en: Statistics
lt: Statistika

en: Statusbar
lt: Būsenos juosta

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Stop after this song
lt: Stabdyti po šios dainos

en: Stop fetching albuminfo
lt: Stabdyti albumo informacijos gavimą

en: Stop when queue empty
lt: Stabdyti, kuomet eilė tuščia

en: Stop, Play and Next buttons
lt: Mygtukai stabdyti, groti ir kita daina

en: Stop, Play and Next buttons and Time
lt: Mygtukai stabdyti, groti ir kita daina bei laikas

en: Stop, Play and Next buttons and Title/Artist
lt: Mygtukai stabdyti, groti ir kita daina bei pavadinimas/atlikėjas

en: Styles
lt: Stiliai

en: Submit played songs to last.fm
lt: Pateikti grotas dainas į last.fm

en: Summary :
lt: Suvestinė :

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Switch to fullscreen mode
lt: Perjungti į viso ekrano veikseną

en: System command
lt: Sistemos komanda

en: System command :
lt: Sistemos komanda :

en: Tags
lt: Žymės

en: Text
lt: Tekstas

en: The layout for this desktop widget is missing.
lt: Trūksta šio darbalaukio valdiklio išdėstymo.

en: Themes
lt: Temos

en: These fields can be used :
lt: Šie laukai gali būti naudojami :

en: These values will always be in the list, even if they are not used
lt: Šios reikšmės visada bus sąraše, netgi tuomet, kai jos nebus naudojamos

en: This command is required to play files of type {type} : {cmd}
lt: Ši komanda yra reikalinga, norint groti failus, kurių tipas yra {type} : {cmd}

en: This label is set for %d song. | This label is set for %d songs.
lt[0]: Ši etiketė yra nustatyta %d dainai.
lt[1]: Ši etiketė yra nustatyta %d dainoms.
lt[2]: Ši etiketė yra nustatyta %d dainų.
lt[3]: Ši etiketė yra nustatyta %d dainų.

en: This plugin is needed for gmusicbrowser to appear in unity's sound menu.
lt: Šis papildinys reikalingas, kad gmusicbrowser būtų rodoma unity garso meniu.

en: This plugin requires :
lt: Šis papildinys reikalauja :

en: This plugin retrieves artist-relevant information (biography, upcoming events, similar artists) from last.fm.
lt: Šis papildinys parsiunčia su atlikėju susijusią informaciją (biografiją, artėjančius įvykius, panašius atlikėjus) iš last.fm.

en: Threshold to count a song as played : %d %
lt: Slenkstis, kada daina bus laikoma grota : %d %

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time :
lt: Laikas :

en: Timeout : %d seconds
lt: Laiko limitas : %d sekundžių

en: Timespan of the fade-out in seconds
lt: Laipsniško nutildymo laiko periodas, sekundėmis

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title - Artist - Album
lt: Pavadinimas - Atlikėjas - Albumas

en: Title or filename
lt: Dainos arba failo pavadinimas

en: Title: %t
lt: Pavadinimas: %t

en: Title: %t (Track No. %n)
lt: Pavadinimas: %t (Takelio nr. %n)

en: Titlebar
lt: Antraštės juosta

en: Titlebar overlay plugin
lt: Antraštės juostos perdangos papildinys

en: Toggle Album Lock
lt: Perjungti albumo užraktą

en: Toggle Artist Lock
lt: Perjungti atlikėjo užraktą

en: Toggle Song Lock
lt: Perjungti dainos užraktą

en: Toggle a label of the current song
lt: Perjungti esamos dainos etiketę

en: Toggle between Random/Shuffle and Ordered
lt: Perjungti tarp atsitiktinio/maišyto ir sutvarkyto grojimo

en: Toggle edit mode
lt: Perjungti redagavimo veikseną

en: Toggle fullscreen mode
lt: Perjungti viso ekrano veikseną

en: Toggle the fullscreen layout
lt: Perjungti viso ekrano išdėstymą

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Total playcount:
lt: Bendras grojimų skaičius:

en: Track
lt: Takelis

en: Track Properties
lt: Takelio savybės

en: Track gain
lt: Takelio stiprinimas

en: Track peak
lt: Takelio maksimumas

en: Tray tip window layout :
lt: Dėklo užuominos lango išdėstymas :

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Turn Off
lt: Išjungti

en: Turn equalizer off
lt: Išjungti glodintuvą

en: Turn equalizer on
lt: Įjungti glodintuvą

en: Turn off computer after this song
lt: Išjungti kompiuterį po šios dainos

en: Turn off computer when queue empty
lt: Išjungti kompiuterį, kai ištuštės eilė

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown album
lt: Nežinomas albumas

en: Unknown field ({field})
lt: Nežinomas laukas ({field})

en: Unknown filter :
lt: Nežinomas filtras :

en: Unknown layout '%s'
lt: Nežinomas išdėstymas '%s'

en: Unlock Album
lt: Atrakinti albumą

en: Unlock Artist
lt: Atrakinti atlikėją

en: Unnamed filter
lt: Filtras be pavadinimo

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Update tags
lt: Atnaujinti žymes

en: Update tags...
lt: Atnaujinti žymes...

en: Upper left
lt: Viršuje kairėje

en: Upper right
lt: Viršuje dešinėje

en: Use Equalizer
lt: Naudoti glodintuvą

en: Use ID3v2.4 instead of ID3v2.3 when creating an ID3v2 tag, ID3v2.3 are probably better supported by other softwares
lt: Kuriant ID3v2 žymę, vietoj ID3v2.3, naudoti ID3v2.4, ID3v2.3 tikriausiai yra geriau palaikoma kitų programinių įrangų

en: Use ReplayGain
lt: Naudoti ReplayGain

en: Use a master filter
lt: Naudoti pagrindinį filtrą

en: Use default regular expression
lt: Naudoti numatytąją reguliarųjį reiškinį

en: Use gstreamer
lt: Naudoti gstreamer

en: Use latin1 encoding if possible in id3v2 tags
lt: Jei įmanoma, id3v2 žymėse naudoti latin1 koduotę

en: Use the playing filter
lt: Naudoti grojimo filtrą

en: Use this picture as cover for album '{album}'
lt: Naudoti šį paveikslą kaip albumo '{album}' viršelį

en: Use this picture for artist '{artist}'
lt: Naudoti šį paveikslą atlikėjui '{artist}'

en: Used for the Artists field
lt: Naudojama atlikėjų laukui

en: User authentification error
lt: Naudotojo tapatybės nustatymo klaida

en: Value not written in file tag
lt: Reikšmė neįrašyta į failo žymę

en: Value written in file tag
lt: Reikšmė įrašyta į failo žymę

en: Version
lt: Versija

en: View
lt: Rodinys

en: View in new window
lt: Žiūrėti naujame lange

en: Volume :
lt: Garsis :

en: Volume step :
lt: Garsio žingsnis :

en: Warning : these are advanced options, don't change them unless you know what you are doing.
lt: Įspėjimas : tai yra išplėstinės parinktys, nekeiskite jų, nebent tikrai žinote ką darote.

en: Warning : using a folder with invalid encoding, you should rename it.
lt: Įspėjimas : naudojamas aplankas su neteisinga koduote, jums reikėtų jį pervadinti.

en: Warning: all existing data for this field will be lost
lt: Įspėjimas: visi esami šio lauko duomenys bus prarasti

en: Web context
lt: Saityno kontekstas

en: Web context plugin
lt: Saityno konteksto papildinys

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Weighted Random
lt: Svertinis atsitiktinis grojimas

en: When added
lt: Pridėjus

en: When changing songs, the previous song is added to the recent list even if not played at all.
lt: Keičiant dainas, ankstesnė daina bus įtraukiama į vėliausiųjų sąrašą, netgi tuo atveju, jeigu ji nebuvo grota.

en: When current song
lt: Kai esama daina

en: Wikipedia
lt: Vikipedija

en: Will use system's default if blank
lt: Jei tuščia, bus naudojama sistemos numatytoji reikšmė

en: Windows
lt: Langai

en: Year
lt: Metai

en: Year - Album
lt: Metai - Albumas

en: Year - Artist
lt: Metai - Atlikėjas

en: Yes
lt: Taip

en: You can force a check for these files by holding shift when selecting "Re-read tags"
lt: Priverstinį šių failų patikrinimą galite atlikti, laikydami Shift klavišą ir nuspausdami "Iš naujo skaityti žymes"

en: You can make custom stars by putting pictures in {folder}
    They must be named 'stars', optionally followed by a '-' and a word, followed by a number from 0 to 5 or 10
    Example: stars-custom0.png
lt: Jūs galite sukurti tinkintas žvaigždutes patalpindami paveikslus į {folder}
    Jie privalo būti pavadinti "stars", o po jų pasirinktinai turi sekti "-" ir žodis, po kurio turi sekti skaičius nuo 0 iki 5 ar 10
    Pavyzdys: stars-custom0.png

en: You must specify a base folder
lt: Jūs privalote nurodyti bazinį aplanką

en: Zoom 1:1
lt: Mastelis 1:1

en: Zoom in
lt: Didinti

en: Zoom out
lt: Mažinti

en: Zoom to fit
lt: Mastelis toks, kad tilptų

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Insert column
lt: Įterpt_i stulpelį

en: _Remove this column
lt: Šalinti šį s_tulpelį

en: _Retry
lt: _Bandyti vėl

en: _Skip
lt: Pralei_sti

en: _Sort by
lt: _Rikiuoti pagal

en: abort
lt: nutraukti

en: add
lt: pridėti

en: advanced options
lt: išplėstinės parinktys

en: album information now for
lt: dabar albumo informaciją

en: albums missing reviews
lt: albumams be apžvalgos

en: alphabetical
lt: abėcėlė

en: applied on reload
lt: taikoma, įkėlus iš naujo

en: argument {n} :
lt: argumentas {n} :

en: artist
lt: atlikėjas

en: auto detect
lt: aptikti automatiškai

en: autofill
lt: automatiškai užpildoma

en: automatic size
lt: automatinis dydis

en: back cover
lt: galinis viršelis

en: band
lt: grupė

en: band/artist logotype
lt: grupės/atlikėjo logotipas

en: between
lt: tarp

en: between %s and %s
lt: tarp %s ir %s

en: big size
lt: didelis dydis

en: bonus tracks
lt: papildomi takeliai

en: broken
lt: klaidinga

en: by
lt: pagal

en: by added
lt: pagal pridėtas

en: by lastplay
lt: pagal paskiausiai grotas

en: by lastplay & play count
lt: pagal paskiausiai grotas ir grojimų skaičių

en: by play count
lt: pagal grojimų skaičių

en: by rating
lt: pagal įvertinimą

en: by {author}
lt: pagal {author}

en: check length now
lt: tikrinti trukmę dabar

en: check now
lt: tikrinti dabar

en: cloud mode
lt: debesų veiksena

en: command :
lt: komanda :

en: composer
lt: kompozitorius

en: conductor
lt: dirigentas

en: day
lt: diena

en: days
lt: dienų

en: default
lt: pagal numatymą

en: default filename
lt: numatytasis failo pavadinimas

en: default folder
lt: numatytasis aplankas

en: delete selected random mode
lt: ištrinti pasirinktą atsitiktinę veikseną

en: disc {disc}
lt: diskas {disc}

en: during performance
lt: pasirodymo metu

en: during recording
lt: įrašymo metu

en: entire collection
lt: visai kolekcijai

en: error
lt: klaida

en: ex :
lt: pvz. :

en: example (selected song) : {score}  ({chances})
lt: pavyzdys (pasirinkta daina) : {score}  ({chances})

en: example :
lt: pavyzdys :

en: example :
lt: pavyzdys :

en: example : %s
lt: pavyzdys : %s

en: examples :
lt: pavyzdžiai :

en: favorite
lt: mėgiama

en: file $current/$end
lt: failas $current/$end

en: file tag
lt: failo žymė

en: file: {filename}
lt: failas: {filename}

en: filters
lt: filtrai

en: font size depends on
lt: šrifto dydis priklauso nuo

en: front cover
lt: priekinis viršelis

en: gmusicbrowser is playing %t from %l (%Y) by %a
lt: gmusicbrowser groja dainą %t iš albumo %l (%Y), kurią atlieka %a

en: google images
lt: google vaizdai

en: google images (hi-res)
lt: google vaizdai (didelės raiškos)

en: group by
lt: grupuoti pagal

en: huge size
lt: didžiulis dydis

en: icecast server
lt: icecast serveris

en: illustration
lt: iliustracija

en: interview
lt: interviu

en: invalid pattern
lt: neteisingas šablonas

en: inverse
lt: atvirkštinė

en: is
lt: yra

en: is %s
lt: yra %s

en: is 44.1kHz
lt: yra 44.1kHz

en: is a flac file
lt: yra flac failas

en: is a lossless file
lt: yra nenuostolingasis failas

en: is a lossy file
lt: yra nuostolingasis failas

en: is a mp3 file
lt: yra mp3 failas

en: is a musepack file
lt: yra musepack failas

en: is a vorbis file
lt: yra vorbis failas

en: is a wavepack file
lt: yra wavepack failas

en: is an aac file
lt: yra aac failas

en: is an alac file
lt: yra alac failas

en: is an ape file
lt: yra ape failas

en: is an mp4/m4a file
lt: yra mp4/m4a failas

en: is mono
lt: yra mono

en: is stereo
lt: yra stereo

en: isn't %s
lt: nėra %s

en: isn't mono
lt: nėra mono

en: isn't stereo
lt: nėra stereo

en: last.fm plugin
lt: last.fm papildinys

en: last.fm's similarity categories:
    >90 super
    >70 very high
    >50 high
    >30 medium
    >10 lower
lt: last.fm panašumo kategorijos:
    >90 super
    >70 labai didelis
    >50 didelis
    >30 vidutinis
    >10 mažesnis

en: lead artist
lt: vedantysis atlikėjas

en: leaflet page
lt: leidinio puslapis

en: left-side filter panes
lt: kairėje pusėje filtro polangiai

en: length of songs
lt: dainų trukmė

en: less than %s ago
lt: mažiau kaip prieš %s

en: lyricist
lt: Žodžių autorius

en: lyrics file
lt: dainos žodžių failas

en: maximum font size
lt: didžiausias šrifto dydis

en: medium size
lt: vidutinis dydis

en: minimal
lt: minimalus

en: minimum font size
lt: mažiausias šrifto dydis

en: month
lt: mėnesis

en: more than %s ago
lt: daugiau kaip prieš %s

en: mosaic mode
lt: mozaikos veiksena

en: movie/video screen capture
lt: filmo/vaizdo įrašo ekrano kopija

en: mp3 files without a VBR header requires a full scan to check its real length and bitrate
lt: mp3 failai be VBR antraštės reikalauja pilno peržiūrėjimo, kad būtų patikrinta jų tikroji trukmė ir pralaidumas

en: mplayer executable :
lt: mplayer vykdomasis :

en: mplayer options :
lt: mplayer parinktys :

en: mpv options :
lt: mpv parinktys :

en: name of the new grouping
lt: naujo grupavimo pavadinimas

en: name of the new random mode
lt: naujos atsitiktinės veiksenos pavadinimas

en: never
lt: niekada

en: never played
lt: niekada negrotos

en: no matches found, you might want to remove some search terms.
lt: atitikimų nerasta, galbūt, norėsite pašalinti kai kuriuos paieškos žodžius.

en: no order
lt: jokios tvarkos

en: no picture
lt: be paveikslo

en: no pictures
lt: be paveikslų

en: no plugins found
lt: jokių papildinių nerasta

en: no songs needs checking
lt: patikrinimo reikalaujančių dainų nėra

en: none
lt: jokie

en: normal
lt: normali

en: not defined
lt: neapibrėžta

en: number of songs in filter
lt: filtre esančių dainų skaičius

en: only works when the artist-info tab is displayed
lt: veikia tik tada, kai yra rodoma atlikėjo informacijos kortelė

en: only works with some lyrics source and when the lyrics tab is active
lt: veikia tik su kai kuriais dainos žodžių šaltiniais ir tuomet, kai dainos žodžių kortelė yra aktyvi

en: open context window
lt: atverti konteksto langą

en: options
lt: parinktys

en: or %d seconds
lt: arba %d sekundžių

en: other
lt: kita

en: other file icon
lt: kita failo piktograma

en: output device :
lt: išvesties įrenginys :

en: page %d
lt: puslapis %d

en: page {number}
lt: {number} puslapis

en: password :
lt: slaptažodis :

en: perl code
lt: perl kodas

en: picture size
lt: paveikslo dydis

en: played>4
lt: grotos>4

en: port :
lt: prievadas :

en: quit
lt: baigti

en: recording location
lt: įrašymo vieta

en: requires xdg-screensaver
lt: reikalauja xdg-screensaver

en: reset format
lt: atstatyti formatą

en: reverse order
lt: atgalinė tvarka

en: save filter as
lt: išsaugoti filtrą kaip

en: save grouping as
lt: išsaugoti grupavimą kaip

en: save random mode as
lt: išsaugoti atsitiktinę veikseną kaip

en: saved filters
lt: išsaugoti filtrai

en: saved groupings
lt: išsaugoti grupavimai

en: saved random modes
lt: išsaugotos atsitiktinės veiksenos

en: saved sort modes
lt: išsaugotos rikiavimo veiksenos

en: scan now
lt: peržiūrėti dabar

en: show histogram background
lt: rodyti histogramos foną

en: show pictures
lt: rodyti paveikslus

en: show the 'All' row
lt: rodyti lauką "Visi"

en: skin options
lt: apipavidalinimo parinktys

en: small size
lt: mažas dydis

en: sort by
lt: rikiuoti pagal

en: stop
lt: stabdyti

en: supports :
lt: palaiko :

en: text format
lt: teksto formatas

en: text mode
lt: teksto veiksena

en: the default is utf16 for ID3v2.3 and utf8 for ID3v2.4
lt: numatytoji yra utf16, kuri skirta ID3v2.3, o utf8 yra skirta ID3v2.4

en: times
lt: kartų

en: toggle Invert mode
lt: perjungti Invertavimo veikseną

en: tools
lt: įrankiai

en: turn off
lt: išjungti

en: unknown
lt: nežinoma

en: unknown error
lt: nežinoma klaida

en: use :
lt: naudoti :

en: use album name
lt: naudoti albumo pavadinimą

en: use default
lt: naudoti numatytąjį

en: use song folder
lt: naudoti dainos aplanką

en: use standard strftime variables
lt: naudokite standartinius strftime kintamuosius

en: username :
lt: naudotojos vardas :

en: using skin :
lt: naudojamas apipavidalinimas :

en: weight :
lt: svoris :

en: when file changes
lt: kai pasikeičia failas

en: when folder changes
lt: kai pasikeičia aplankas

en: wikipedia, lyrics, and custom webpages
lt: vikipediją, dainos žodžius, bei tinkintus tinklalapius

en: with browser
lt: su naršykle

en: with browser & queue
lt: su naršykle ir eile

en: with browser (SongTree)
lt: su naršykle (Dainų medis)

en: with lists
lt: su sąrašais

en: with picture
lt: su paveikslu

en: with playlist
lt: su grojaraščiu

en: with queue
lt: su eile

en: with search
lt: su paieška

en: with search and lists
lt: su paieška ir sąrašais

en: with search and lists 2
lt: su paieška ir sąrašais 2

en: x offset :
lt: x poslinkis :

en: y offset :
lt: y poslinkis :

en: year
lt: metai

en: year (highest)
lt: metai (vėliausi)

en: {hours} hours {min} min {sec} s
lt: {hours} valandų {min} min. {sec} sek.

en: {hours}h {min}m {sec}s
lt: {hours}val. {min}min. {sec}sek.

en: {hours}h{min}m{sec}s
lt: {hours}val.{min}min.{sec}sek.

en: {min} min {sec} s
lt: {min} min. {sec} sek.

en: {min}m {sec}s
lt: {min}min. {sec}sek.

en: {min}m{sec}s
lt: {min}min.{sec}sek.

en: {outputname} output settings
lt: {outputname} išvesties nustatymai
